Logo

ABC Warunków Kontraktowych FIDIC

Date

Friday, April 7, 2023

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Mrs Ilona Marta Sebastiańska

Contract Managerr, Prawnik w Vestas

Agenda

W trakcie webinarium opowiem o rodzajach umów, podstawowych zasadach rządzących umowami w obrocie międzynarodowym, omówimy sobie kluczowe mechanizmy, podział ryzyka, odpowiedzialność, czym jest zarządzanie umowami i wiele innych kwestii.
To szkolenie kierowane jest do wszystkich osób zawodowo związanych z umowami opartymi o wzory FIDIC zarówno tych, pisanych po angielsku, jak i tłumaczonymi z angielskiego. Inżynierowie, prawnicy, dział sprzedaży, zakupów, PMs, kierownicy budowy, etc. Zapraszam wszystkich.Informacja o ochronie danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest Witold Jarzyński z siedzibą w Warszawie przy ul. Jugosłowiańskiej 15b/40 (działający pod firmą: MRM Witold Jarzyński). Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (marketing bezpośredni swoich towarów i usług). W przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą mailową/zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingu bezpośredniego dane osobowe będą przetwarzane także w tym celu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę (wysyłając żądanie na adres e-mail: biuro@mustreadmedia.pl). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.